Nadační fond Inka

 

Cristhianův školní rok 2011

Cristhianův dopis z dubna 2011
V roce 2011 jsme dostali od našeho kmotřence Cristhiana další dopis, tentokrát datovaný 13. dubna, ke kterému byl opět přiložený obrázek, jejž nám Cristhian nakreslil. Ve svém dopise nám představil celou svou rodinu, poděkoval za školní výbavu, kterou obdržel, a slíbil, že se bude snažit být i nadále být ve studiu stejně úspěšným, jako doposud. Před koncem našeho školního roku 2010/2011 se ve škole opět uskutečnila sbírka a v červenci jsme její výnos věnovali na úhradu dalšího roku jeho školní docházky.
 
Můžete si prohlédnout originál Cristhianova dopisu, jeho obrázek i darovací smlouvu na další školní rok.
Cristhianův obrázek
 
A tady je český překlad Cristhianova dopisu:
 
Ccochapata - Canas – Cusco - Peru 13. dubna 2011
Kmotr: VOS ekonomických studií
Místo: Česká republika Evropa
Vážený kmotře VOŠ ekonomických studií,
nejdříve vám posílám své srdečné pozdravy za vaši pomoc Cristhianovi Gustavovi Hancco Manosovi s číslem 31309 a doufám, že se těšíte dobrému zdraví ve společnosti vaší rodiny.
Po tomto kroku chci říci následující: kmotře, ve skutečnosti jsem úplně vděčný za to všechno, co jste pro mě udělal. Kmotře mám se tu dobře ve velice vzdálené obci, která je vesnickým společenstvím Ccochapaty, která se nachází v okrese Tupac Amaru v provincii Canas v regionu Cusco v zemi Peru.
Kmotře jsem se svou rodinou, kterou představuje: můj tatínek, moje maminka, já a moje sestry a bratři, kteří se jmenují: Silvia Veronica, Elizabeth, Yenifer, Edwar a Wilfredo Fernando. S nimi sdílím hry, radosti, záliby, smutky a především se spolu učíme, pomáháme si s našimi úkoly, čteme četbu, pomáháme s domácími pracemi atd. Moji rodiče nám pomáhají s našimi studiemi, jak mě kmotře podporujete, proto vám kmotře hluboce děkuji za pomoc, kterou mi poskytujete. Kmotře vím, že žádný člověk by nedělal to, co děláte vy pro mě; nedávno jsem obdržel všechny své školní potřeby, celou mojí uniformu, své sportovní vybavení, své knihy atd. Obdržel jsem všechno v pořádku. Kmotře, nevíte, jak se cítím šťasten, že mám své školní potřeby, své uniformy, všechno v pořádku, a také jsem šťasten, že jsem v páté třídě základní školy.
Kmotře, i když jsem ještě malý a nemohu vám dát nic, dávám pouze své poděkování a slibuji vám, že se budu pilně učit, budu studovat s nadšením, budu plnit své úkoly, budu zodpovědný, budu důkladný, budu čestný, ohleduplný atd., abych byl nejlepším studentem roku a tak postupoval kupředu a byl dobrým odborníkem.
Kmotře to by bylo všechno, co vám chci říci. Loučím se mnoha polibky a silným objetím, s pozdravem váš kmotřenec, který na vás vzpomíná a má vás moc rád,
Cristhian Gustavo Hancco Manos.

 

 

   
© 2015−2023
GrudaldSoft +