Předávání maturitních vysvědčení 2016

31. 5. 2016

 
Tak jako každoročně i letos vyvrcholil školní rok pro žáky čtvrtého ročníku denního studia a pátého ročníku dálkového studia střední školy konáním maturitních zkoušek. Letošní maturity se ale od předchozích v něčem lišily. Kromě žáků již tradičních oborů Technologie potravin, Analýza potravin, Ekologie a ochrana životního prostředí a Přírodovědné lyceum se před maturitní komisi dostavili i žáci, kteří před čtyřmi roky nastoupili jako první do tehdy v naší škole nově otevřeného studijního oboru Veterinářství.
 
Žáci, kteří se úskalími letošních maturitních zkoušek ve všech studijních oborech úspěšně probojovali, nyní tedy již maturanti, se sešli 31. května v aule školy v budově v Podskalské, aby slavnostně převzali svá maturitní vysvědčení a Europassy − dodatky k osvědčení (spolu s dárkem na památku na studium) a symbolicky tak své studium ve střední škole zakončili.
 
Všem našim maturantům přejeme do nové etapy života jen to nejlepší jak v osobním životě, tak úspěšné uplatnění na trhu práce. A těm, kteří se rozhodli pokračovat nejdříve ve studiu na některé vyšší odborné či vysoké škole, přejeme samozřejmě i mnoho studijních úspěchů.
 
V naší fotogalerii si můžete prohlédnout fotografie z předávání vysvědčení maturantům ze třídy
4.A pod vedením Ing. Romany Šlesingerové,
4.C pod vedením Mgr. Pavla Morávka,
4.L pod vedením Ing. Ladislava Koláře,
4.V, jejíž třídní učitel Ing. Karel Hřídel se nemohl dostavit a u předávání jej zastoupila Mgr. Eva Novotná,
D5, kterou vedla Ing. Dana Ondrášková, CSc.
 
Zde si můžete prohlédnout videozáznam předávání vysvědčení maturantům třídy 4.A, 4.C, 4.L, 4.VD5.
 
Zde si můžete stáhnout fotografie z předávání vysvědčení maturantům třídy 4.A, 4.C, 4.L, 4.VD5.

 

 

   
© 2015−2024
GrudaldSoft +