Sportovní den

29. 6. 2009

Tradičně jako každý rok se v červnu konal sportovní den školy. Vzhledem k možnostem a zázemí, které škola má, připravili učitelé TV dva turnaje smíšených družstev.

Na venkovním hřišti probíhal turnaj ve fotbale. Jako rozhodčí se střídali Mgr. Krámek, Mgr. Vaculík a Ing. Hrubý. Sledovali jsme řadu pěkných a vyrovnaných utkání. Některé akce a výkony hráčů potěšily oko diváka. Podle papírových předpokladů se do finále dostali třídy 2.B a 3.B. Šťastnější nakonec byli žáci 2.B, kteří vyhráli 2:1.

V tělocvičně se odehrávaly bitvy volejbalistů a volejbalistek. Pískání se ujala Mgr. Heřmánková. Vzhledem k rostoucí popularitě tohoto sportu na škole jsme opravdu viděli zajímavá střetnutí, emoce a krásné výměny. Pravda je, že ne všechna družstva předváděla špičkový volejbal, ale určitě k tomu žáci přistoupili zodpovědně a snažili se.

Na konci turnaje proběhly dva zápasy učitelů proti studentům. Ve fotbale dominovali učitelé ve složení Mgr. Krámek ml., Mgr. Vaculík, Ing. Hrubý, Ing. Matyáš a Ing. Koza. Akce na jeden dotek v podání pedagogů školy uváděly obranu žáků do neustálého zmatku. Krásný zápas dovedli učitelé celkem v poklidu k jednoznačnému vítězství 7:1!!!

V tělocvičně byl zápas ve volejbale značně vyrovnanější. Ač tým učitelů ve složení Ing. Chmelař, Ing. Maxová, profesorka Zemanová, Ing. Hrubý, Ing. Matyáš a Mgr. Vaculík předváděl nádherné výměny, nahrávky a smeče, přesto se žákům a žákyním podařilo pedagogy těsně porazit.

Děkujeme všem aktivním účastníkům turnajů za sportovní přístup, snahu a nadšení. Divákům děkujeme za krásnou sportovní atmosféru.

Momentky z obou turnajů si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.
 

 

   
© 2015−2024
GrudaldSoft +