54. maturitní ples

a

22. 1. 2009

Maturitní ples školy proběhl již potřetí v Kongresovém centru na Vyšehradě. Vzhledem k tomu, že za posledních několik let se škola stala tak trochu "gigantem", maturitní třídy se na parket málem nevešly. Bylo jich letos devět. Jako každoročně se nám také ukázali naši noví studenti prvních ročníků se svými třídními učiteli při imatrikulaci. Těch letos bylo pět tříd.

Jistě každý ví, že ples je určitým vyvrcholením spousty práce a snahy hlavně ze strany přípravného výboru, ale i ze strany studentů a třídních profesorů. Pokud to ovšem všechno vyjde neboli "klapne", zaskví se ples v celé své kráse. Ten letošní byl určitě jeden z nejlépe vydařených. Nezklamal orchestr, konferenciér, projev maturantů byl pěkný a kultivovaný, úvodní předtančení i nacvičené kreace studentů čtvrtých ročníků byly zajímavé a zábavné zároveň.

Pouze jediná záležitost, která nebyla na nejlepší úrovni, byl catering, ale to už je asi stará známá bolest plesů v Kongresovém centru.

Tak teď už jen popřát maturantům úspěch a mnoho štěstí do života.

V naší fotogalerii tentokrát kromě fotografií ze samotného průběhu plesu nabízíme možnost také pohlédnout do zákulisí - na několik snímků z nácviku nástupů.
 

 

   
© 2015−2023
GrudaldSoft +