Futsalový turnaj škol

29. 2. 2008

V posledním únorovém dni se pod vedením Mgr. Vaculíka zúčastnil tým našich studentů prestižního turnaje škol, pořádaného GYMNÁZIEM JANA PALACHA, který se uskutečnil v hale na Vinohradech. Turnaj měl vysokou úroveň jak herní, tak pořadatelskou. Utkání byla řízena oficiálními rozhodčími. Dobrou zprávou pro nás je, že naše škola byla reprezentována vynikajícím způsobem: náš tým přesvědčivě obsadil 1. místo.

Chlapci nenašli přemožitele a předváděli opravdu pohledný fotbal se spoustou kombinací, narážeček a technických triků. Výborný výkon v poli byl podpořen bezchybnou hrou brankářů, jejich herním přehledem a vyřešením několika složitějších situací v těch fázích zápasu, kdy se hra lámala.

Ve výběru naší školy se objevili zástupci různých oborů i ročníků, čehož si všimli i vedoucí ostatních týmů a ocenili věkový rozptyl našeho mužstva. Je vidět, že do budoucna máme na čem stavět a že i opory z vyšších ročníků opět nezklamaly.

Sestava našeho týmu:
Karel Pavlišín 1.B        Lukáš Urban 1.B        Filip Šmídek 2.C
Jakub Vašák 2.C   Karel Zeman 4.B   Jan Prošvic 3.L
Ota Koc 3.M   Václav Zacpal 3.M   Stanislav Zajíček 3.M
Petr Hlaváč 4.M  
 
Výsledky našich zápasů:
SPŠPT vs. MSŠCH Křemencova - 7 : 1
SPŠPT vs. Gymnázium Jana Palacha - 5 : 0
SPŠPT vs. OPEN GATE - 5 : 0
 
Celkové pořadí
pořadí družstvo body skóre
1. SPŠPT 9 17 : 1
2. MSŠCH Křemencova 6 6 : 8
3. Gymnázium Jana Palacha 3 3 : 7
4. OPEN GATE 0 0 : 10

Tělocvikáři vyslovili pochvalu všem reprezentantům za přístup, chování a předvedenou hru. V průběhu celého turnaje jsme udivovali diváky krásnou hrou a naše vystupování bylo příkladem ostatním. Toto konstatoval i ředitel turnaje Mgr. Radek Dán z Gymnázia Jana Palacha.

Příjemnou atmosféru tohoto turnaje přibližují i fotografie v naší fotogalerii.
 

 

   
© 2015−2023
GrudaldSoft +