Absolutorium a slavnostní vyřazování absolventů 2006/2007

18.-21. 6. a 28. 6. 2007

Studium na vyšší odborné škole pro studenty závěrečného ročníku vrcholí v posledním měsíci školního roku absolutoriem. Pro úspěšné absolventy se pak pořádá slavnostní vyřazování, při kterém jsou absolventům současně předávána vysvědčení a diplomy.

Díky podpoře Městské části Prahy 2, na jejímž území má naše škola sídlo, a vedení Novoměstské radnice se podařilo ceremoniál vyřazování absolventů přesunout z komorního prostředí auly naší školy do majestátných historických prostorů pražské Novoměstské radnice. Slavnostní akt, který se zde koná za přítomnosti pedagogů školy a hlavně příbuzných a přátel absolventů, tak důstojně zakončuje studium na naší škole a jistě v myslích i srdcích absolventů zanechává trvalou vzpomínku na důležitý mezník v jejich životě. Význam této události dokládá také přítomnost zástupců Magistrátu HMP, kteří se každoročně slavnostního vyřazování absolventů zúčastňují.

Několik fotografií z průběhu absolutorií a zejména ze slavnostního ceremoniálu v Novoměstské radnici si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.
 

 

   
© 2015−2023
GrudaldSoft +