1. Partyples studentů

a

18. 3. 2009

Ve středu 18. března od 20:00 h se v Music clubu v Trojické ulici uskutečnil 1. Partyples VOŠ, na který byli samozřejmě pozvaní nejen studenti VOŠ, ale i žáci naší střední školy. Pořadatelkou plesu byla slečna Lucie Vobořilová, studentka 1. ročníku oboru Účetnictví a finance, s organizací jí pomohli další studenti školy.

Ples zahájili krátce po 20. hodině moderátoři (opět z řad našich studentů) – David Foukner a Vladimír Fischer. Přivítali přítomné, za všechny účastníky poděkovali Lucii za zorganizování této akce a pak pozvali na pódium ředitele školy, Ing. Milana Chmelaře. Pan ředitel ve svém projevu zdůraznil, že ples se koná v době, kdy VOŠ vstupuje do druhého desetiletí své existence a vyjádřil přesvědčení, že bude začátkem nové tradice v životě školy.

V první části plesu hrál k tanci (velmi příjemně a profesionálně) Blue band, ve druhé části večera pak DJ Windsand. Milým zpestřením byla dvě taneční vystoupení – Street Dance a Salsa, tu se pak účastníci plesu mohli i společně naučit – a fire show.

Vrcholem plesu bylo vyhlášení jeho krále a královny – královnou se stala Nikola Holečková, studentka 1. ročníku VOŠ, a králem Mgr. Martin Beňo, oblíbený člen učitelského sboru. Oba se mohou těšit na cenu – projížďku na sněžném skútru.

Ples pak ve vynikající atmosféře pokračoval až do pozdních nočních (možná spíš časných ranních) hodin. Výuka druhý den začínala v 10:30 a po letošní zkušenosti už víme, že příští rok pana ředitele požádáme o celodenní ředitelské volno.

Několik fotografií z průběhu plesu si můžete pohlédnout v naší fotogalerii.
 

 

   
© 2015−2023
GrudaldSoft +