Volejbalový turnaj smíšených družstev

8. 1. 2008

Po vánočních prázdninách byl ve škole odehrán turnaj smíšených volejbalových družstev. Jak se stalo v poslední době zvykem, akce se zúčastnilo pouze několik družstev, tedy přesně čtyři. Ostatní studenti se o společné akce školy nezajímají, či mají málo vůle a chuti se pobavit s kamarády ze školy. Je to škoda především pro nezúčastněné - ti co se tu odpoledne sešli, se bavili a zažili spoustu legrace, sportovní i společenské.

Družstva předvedla solidní výkony. Krásný zápas mohli diváci shlédnout v polovině turnaje, kdy předvedená hra družstev BUKAKE a ROŠTĚNKY roztleskala ochozy a potěšila srdce tělocvikářů.

Velké díky patří za profesionální výkon hlavní rozhodčí Mgr. Heřmánkové, dále za rady, rozhodování a povzbuzování Mgr. Vaculíkovi a za asistování a zapisování výsledků Mgr. Krámkovi ml.

Učitelé vždy rádi ve škole uspořádají podobný turnaj, jen iniciativa musí být více na straně studentů. Všechny vás rádi uvidíme na další školní sportovní akci!

Několik fotografií z turnaje si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Výsledky zápasů jsou uvedeny ve výsledkové tabulce.
 

 

   
© 2015−2023
GrudaldSoft +